Apie Mus

Laimingi klientai ir darbuotojai

Daikra Engineering

Mūsų Misija

Laimingi klientai ir darbuotojai.

Mūsų Vizija

Tapti viena pirmaujančių įmonių, taikanti inovatyviausius ir tvariausius sprendimus, įgyvendinant visus klientų užsakymus.

Mūsų Vertybės

Sąžiningumas, atvirumas, kiekvienas klientas ir jo poreikių visapusiškas įgyvendinimas bei įmonės darbuotojai, kuriais rūpinamės, saugome, įkvepiame ir motyvuojame.

Ilgametė patirtis atspindi įmonės profesionalumą, didelį žinių bagažą bei kompetenciją. Atsakingumas, dinamiškumas, nuolatinis dėmesys ir lankstumas neatsiejama Daikra Engineering stiprybė. Pagrindinis darbo principas yra tiksli klientų poreikių analizė, aukštos kokybės efektyvių pasiūlymų pristatymas, konsultacijos ir atsakingas sprendimų įgyvendinimas mažiausiais galimais kaštais bei tiksliai sutartais terminais.

Įmonė atlieka rangos, subrangos darbus, taip pat nuomoja aukštos kvalifikacijos darbuotojus ilgalaikiams ir trumpalaikiams projektams. Projektiniai darbai atliekami Lietuvoje, Skandinavijos regione, Olandijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Jungtinėje Karalystėje ir kitose Europos šalyse.

Įmonėje dirba tik aukštos kvalifikacijos darbuotojai, turintys ilgametę darbo patirtį. Išskirtinis dėmesys skiriamas darbuotojų kompetencijai, mokymams, kvalifikacijos kėlimui, perkvalifikavimui, darbų saugai ir sveikatai bei kokybei.

Nereikia pernelyg iškilmingai pradėti jokio darbo - iškilmės dera tik darbą pabaigus. - J.V. Gėtė.

Įmonės veiklos chronologija

2005
Pirmieji žingsniai Lietuvos ir tarptautinėje rinkoje įgyvendinant įvairios apimties ŠVOK srities projektus.
2007
Esant aukštai mūsų specialistų paklausai, sukurtos papildomos izoliuotojų, skardininkų ir ventiliacininkų brigados darbui Švedijoje ir Norvegijoje.
2008
Sudarytos papildomos sutartys su kvalifikacijos kėlimų mokymų centrais
2009
Virinimo, elektros, santechnikos ilgalaikių darbo sutarčių sudarymas su partneriais Skandinavijoje
2010
Išplėsta tarptautinių projektų geografija tokiose šalyse kaip Olandija, Vokietija, Ispanija ir Jungtinė Karalystė
2013
Įkurtas padalinys Norvegijoje
2015
Sukurtos specializuotos brigados saulės elektrinėms montuoti.
2017
Įgyta išskirtinė teisė atstovauti MAXA ir ENERVENT prekės ženklams
2020
Prisitaikant prie rinkos pokyčių, didelis dėmesys skiriamas darbuotojų kvalifikacijoms kelti, įgyti naujoms kompetencijoms, persikvalifikuoti.
2021
Mokymų centro steigimo planai.