Izoliavimas ir skardinimas

Daikra Engineering atlieka įvairios paskirties vamzdynų sistemų, talpų/rezervuarų izoliavimo/termoizoliavimo ir skardinimo darbus. Mūsų kvalifikuoti darbuotojai, pasitelkiant brėžinius, gali pagaminti įvarius skardos ruošinius, reikalingus vamzdynų, talpų/rezervuarų skardinimo darbams atlikti bei parinkti tinkamiausias izoliacines medžiagas ir izoliavimo būdus.
Įmonė taip pat atlieka pastatų sienų, pamatų, grindų ir lubų, šildymo, šaldymo ir oro kondicionavimo įrangos, vėdinimo, vandentiekio, nuotekų sistemų izoliavimo darbus. Montuoja šiluminę, šalčio, priešgaisrinę, garso izoliaciją ir daugiasluoksnes paneles.
Dirbama su savo arba užsakovo įrankiais ir pagal specifikacijas nurodytomis medžiagomis (visų tipų izoliacinė vata, putų polistirenas, polietileno plėvelė, keramzitas, vulkanizavimo ir sandarinimo juostos, kaučiukinė izoliacija, stiklo audiniais, fasoninėmis dalimis ir tt.) bei ruošiniais.
Atliekami darbai atitinka visus priešgaisrinius, saugos ir sveikatos, elektrosaugos, kokybės, higienos, aplinkosaugos bei profesinės etikos standartus.